E-SHOPMONTÁŽEPROJEKCEPŘÍPOJKYDODÁVKY

Úvod » Elektrické přípojky

Elektrické přípojky

ZŘÍZENÍ ODBĚRNÉHO MÍSTA ELEKTRICKÉ ENERGIE

obrázekNevíte jaké kroky podniknout a co Vás čeká, když si chcete zřídit přípojku elektrické energie? Jaký čas uplyne od podání žádosti o připojení po samotnou realizaci přípojky? Jaké finanční náklady můžete očekávat? Kde vlastně s tím vším začít...?

V České republice působí 3 hlavní distributoři elektrické energie, kteří pokrývají tyto kraje:

  • E.ON Distribuce, a.s. - Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský, Zlínský
  • ČEZ Distibuce, a.s. - Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Středočeský, Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský
  • PREdistibuce, a.s. - Hlavní město Praha

Ať stavíte rodinný dům, nové sídlo Vaší firmy nebo jen chcete připojit pozemek k síti elektrické energie, tak u všech distributorů vždy prvním krokem je podání žádosti o připojení k distribuční soustavě. Provozovatelé distribučních soustav neboli distributoři jsou společnosti, které spravují veškeré veřejné rozvody elektrické energie.

Po podání žádosti Vám do 30 dní dorazí Návrh smlouvy o připojení k distribuční soustavě, kde bude uveden technický návrh, termín připojení a náklady spojené s připojením nového odběrného místa. Po podpisu této smlouvy a uhrazení připojovacího poplatku se rozběhnou projekční práce a ozve se Vám projektant, který dostal vaše připojení k řešení.

Pokud nechcete hledat formuláře, ztrácet čas s jejich vyplňováním o podáním, ozvěte se. Žádost za jednorázový poplatek 500,-Kč bez DPH vyplníme a podáme příslušnému distributorovi za Vás. Jediné co budeme potřebovat je pár minut Vašeho času na telefonu

Dále Vám rádi pomůžeme s výběrem dodavatele elektřiny i plynu a nastavení výhodného tarifu.

 

 
 

 

 

Pro více informací nás kontaktujte na čísle +420 774 485 943, na e-mailu obchod@ep-rozvadece.cz

NEBO POŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

JMÉNO A PŘÍJMENÍ:
TELEFON:
E-MAIL:*
MÍSTO REALIZACE:
ZAJÍMÁ VÁS:
Montáž rozváděčů a revize
Projekční a inženýrská činnost
Elektrické přípojky
Dodávka elektřiny a plynu
VÁŠ DOTAZ:
Hledáte rozváděč pro váš dům nebo stavbu? Zde jsou naše
NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY
VSTOUPIT DO OBCHODU